dowolna

Mieszkania do remontu Oświęcim - Oferty sprzedaży i najmu

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł62,69 m² 6 699,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oświęcim Os. Chemików ul. Szpitalna 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,69 m , usytuowane na II piętrze w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,64 m² 6 887,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Oświęcim ul. Słowackiego - idealna lokalizacja! Zapraszamy do zakupu słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,64 m , usytuowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł44,66 m² 6 695,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zakupu dwupokojowego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji Oświęcimia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,30 m² 6 120,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Oświęcimiu, na Osiedlu Chemików. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł47,78 m² 6 257,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W naszej ofercie przytulne mieszkanie na Zasolu przy ul. Orłowskiego. Trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc o łącznej powierzchni 47,87 m2. Dodatkowo jeden z pokoi posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

335 000 zł72,50 m² 4 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - atrakcyjna cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,50 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,27 m² 5 890,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle, położone tuż przy Parku Pokoju, oferujące szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł123,16 m² 3 239,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 123,16 m , zlokalizowane na piętrze budynku jednorodzinnego przy ul. Garbarskiej w Oświęcimiu, na osiedlu Zasole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Oświęcim,małopolskie

407 485 zł62,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem - Oświęcim, ul. Szpitalna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,69 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł44,40 m² 5 630,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | Oświęcim ul. Budowlanych | do remontu | świetna lokalizacja opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pilata

Oświęcim,małopolskie

259 000 zł40,75 m² 6 355,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę dużej kawalerki przy ulicy Pilata w centrum miasta Oświęcim. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 40,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60,95 m² 5 988,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,95 m , zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Chemików. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł80,80 m² 6 051,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje | Oświęcim ul. Śniadeckiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,80 m położone na parterze, jednopiętrowego budynku. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł61,27 m² 6 283,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym położone w Oświęcimiu przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie jest na trzecim piętrze. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,27.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,12 m² 5 323,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 103 m z klimatem, 5 min od Rynku! Marzysz o przestronnym apartamencie w przedwojennej kamienicy lub szukasz idealnego miejsca na biuro/gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,56 m² 5 906,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Zasole, ul. Orłowskiego | do remontu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na osiedlu Zasole przy ul. Orłowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67,07 m² 6 843,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Lokalizacja Premium -stare Miasto- rynek Główny. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Oświęcimiu przy ul. Rynek Główny! Lokal mieści się na I piętrze w niskiej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Oświęcim,małopolskie

379 000 zł64 m² 5 937,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | oświęcim | ul. Szpitalna Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Oświęcim,małopolskie

380 000 zł72 m² 5 255,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Bezpośrednio od właściciela, możliwa zamiana na mniejsze. Niekoniecznie w Oświęcimiu. Tradycyjna forma transakcji z gotówką w roli głównej również mile widziana. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chemików,Oświęcim

250 000 zł39 m² 6 377,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji - na popularnym Osiedlu Chemików w Oświęcimiu, przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckiego

Północ,Oświęcim

269 000 zł44 m² 6 124,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena dla zdecydowanego klienta! 220 000! Na sprzedaż mieszkanie w Oświęcimiu - ul. Śniadeckiego Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,92 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oświęcim,małopolskie

400 000 zł105 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie do remontu w kamienicy przy rynku w Oświęcimiu - ponad 105 m2 z miejscami parkingowymi. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w kamienicy w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3-go Maja

S-centrum,Oświęcim

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu. Winda, balkon, piwnica,składzik na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Północ,Oświęcim

320 000 zł61 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne trzy pokojowe mieszkanie. Znajduje się ono na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku, mieszczącego się na ulicy Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Chemików,Oświęcim

219 000 zł35 m² 6 200,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwustronne, zlokalizowane na ostatnim, III piętrze, o powierzchni użytkowej 35,32 m , przy ul. Mieszka I, osiedle Chemików. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

205 000 zł30 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 30m2 Pierwsze Piętro Na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku o wielkości 30 m2. Nieruchomość składa się z pokoju , kuchni , łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Oświęcim,małopolskie

265 000 zł46 m² 5 824,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,5m2 z balkonem francuskim znajdujący się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zasole

Zasole,Oświęcim

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z trzech pokoi , kuchni , łazienki i przedpokoju. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym o pow 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

198 000 zł37 m² 5 336,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest małe mieszkanie o pow 37 mkw zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w spokojnej i bezpiecznej części miasta. Mieszkanie przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

245 000 zł38 m² 6 432,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 Mieszkanie funkcjonalne i wcale niebanalne! Jest i łóżko do spania i kącik do gotowania. Tutaj możesz żyć! W takim mieszkaniu chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Zasole

Zasole,Oświęcim

175 000 zł27 m² 6 375,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania o małym metrażu, na niskim piętrze, w dobrej lokalizacji, które możesz zaaranżować sam i decydować o najmniejszym szczególe? A ponadto doceniasz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Chemików,Oświęcim

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bez pośredników , księga wieczysta, świetna lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

165 000 zł28 m² 5 818,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Os. Błonie o pow.28,36 m2 usytuowane na parterze. Składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależna jest piwnica. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Oświęcim,małopolskie

300 000 zł61 m² 4 949 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum Oświęcimia przy ul. Dąbrowskiego. Blok 4-kondygnacyjny, oddany do użytku w latach 70. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Młynówką

Stare Stawy,Oświęcim

259 269 zł50 m² 5 185,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oświęcim Osiedle Stare Stawy powierzchnia 50,49m2 dwa pokoje oddzielna kuchnia i łazienka z wc parter czynsz ok 530zł 2 osoby przestrzenne pokoje duży pokuj od wschodu mały pokuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewskiego

os.Chemików,Oświęcim

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

- położenie: oświęcim ul. Olszewskiego - powierzchnia: 39 m - układ: 2 pokoje, kuchnia widna, wc i łazienka, przedpokój - balkon zadaszony - 4- piętro, winda - piwnica Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chemików

Chemików,Oświęcim

215 000 zł41 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Lokal o powierzchni użytkowej 41,32 m2 wraz z komórką lokatorską 5 m2 był pierwotnie dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Oświęcim,małopolskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna oferta! Do sprzedania mieszkanie w Oświęcimiu ul. Szpitalna o powierzchni 48 m2, położone na parterze, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

81 000 zł34 m² 2 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe przejściowe nadające się do generalnego remontu, położone na parterze w niskim budownictwie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chemików

Chemików,Oświęcim

130 000 zł51 m² 2 568,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie jest zniszczone, ale wiele lat nie było remontowane. Okna wymienione na pvc w bardzo dobrym stanie. Na podłodze w kuchni i przedpokoju panele. W pokojach jest parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

85 000 zł36 m² 2 342,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przytulne mieszkanie położone w Oświęcimiu na osiedlu Chemików o powierzchni 36 m2, znajduje się na II piętrze w trzypiętrowym bloku, składa się z jednego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij