Serce 0 Ulubione

Mieszkania Oświęcim Pileckiego

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

375 000 zł61,27 m² 6 120,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym położone w Oświęcimiu przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie jest na trzecim piętrze. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,27.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,17 m² 67,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka do wynajęcia - klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, garaż podziemny Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28,17 m , położona na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,73 m² 8 694,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, skąpane w słońcu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,73 m 2 zlokalizowana na parter czteropiętrowego bloku przy ulicy Szpitalnej w Oświęcimiu. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł60 m² 4 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż udział 1/2 w nieruchomości przy ul. Obozowej w Oświęcimiu. Udział w nieruchomość składa się z lokalu usługowego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł67,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już teraz umów się na wizytację wybranego mieszkania! Oferujemy nowe, 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze apartamentowca jako przykład jednego z wielu lokali mieszkalnych mieszczących się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,74 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie w Oświęcimiu na os.Nad Stawem, przy ul. Krzemieńczyk. Lokal o powierzchni 61,74 m2, położony na I piętrze w budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł101,20 m² 8 112,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Biuro "szymon Hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż, dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 101,2 m w Centrum Oświęcimia przy ul. Fryderyka Chopina 5 w kamienicy na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 900 zł46,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,89 m² 2 963,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do odstąpienia atrakcyjne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102 m 2 usytuowane na III i piętrze bloku przy ulicy Sadowej na Starych Stawach w Oświęcimiu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Rotmistrza Witolda Pileckiego

Oświęcim,małopolskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w Oświęcimiu na Osiedlu Pileckiego. Parter 45m po generalnym remoncie, wysoki standard. Duża kuchnia z aneksem wypoczynkowym, łazienka, duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

97 000 zł45 m² 2 148,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne uwagi Lokal mieszkalny o pow. 45,14 m2 składający się z dwóch pokoi ( przerobionych z 1 pokoju) ciemnej kuchni i łazienki położony na parterze.mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij