Ogłoszenie archiwalne

Apartament, ul. Chopina

Chopina, Oświęcim, małopolskie

  • 344 903 zł
  • 80,21 m²
  • 4 300 zł/m²

Apartament, ul. Chopina

Chopina, Oświęcim, małopolskie

zaktualizowane:
4 grudnia 2018

344 903 zł

80,21 m²

4 300 zł/m²

Apartament, ul. Chopina

Zaktualizowane: 4 grudnia 2018

344 903 zł 80,21 m² 4 300 zł/m²

Piętro:
parter/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 344 903 zł (4 300 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 80,21 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/5
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 84 m²
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 04.12.2018

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o pow. 80,21 m2 zlokalizowanego w parterze nowego budynku wielorodzinnego w Oświęcimiu przy ul. Fryderyka Chopina.

Atrakcyjna lokalizacja łączy w sobie bliskość centrum, dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta, bogate zaplecze usługowe oraz zaskakującą ciszę i spokój. To wszystko sprawia, że jest do doskonałe miejsce do życia zarówno dla singla, jak i dla rodziny. (...)

Kontakt

Agent

Marta

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Marta