Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Oświęcim Osiedle Pod Borem

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

569 000 zł80 m² 7 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 639 m²

Oświęcim - dom jednorodzinny Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Oświęcimiu przy ul. Granicznej. Dom został wybudowany w latach 70-tych XX wieku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 097 m² 372,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działka Przemysłowa w Oświęcimiu 1097m2 Oferuję państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

349 000 zł45,92 m² 7 600,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą infrastrukturą? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

59,93 zł/m²116,80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oświęcim centrum | lokal 116,8 m W odnowionej kamienicy Z aparthotelem Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116,8 m , położony na parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,17 m² 67,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka do wynajęcia - klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, garaż podziemny Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28,17 m , położona na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 900 zł46,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł173,16 m² 3 574,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 173,16m , powierzchnia użytkowa 132,22m , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 174 zł67,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupując to mieszkanie, zyskujesz miejsce postojowe zewnętrzne za 15 000 zł Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Warszawy na Zasolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 700 zł67,87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zyskaj więcej przestrzeni i wygody - do mieszkania drugie miejsce postojowe na zewnątrz gratis! Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł11 761 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne w Oświęcimiu Babicach. Łączna powierzchnia 57530 m2 (5,75ha), klasa ziemi od II do V. Różne powierzchnie działek. Wszelkie informacje pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,12 m² 5 323,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 103 m z klimatem, 5 min od Rynku! Marzysz o przestronnym apartamencie w przedwojennej kamienicy lub szukasz idealnego miejsca na biuro/gabinet.