dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Oświęcim

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Budynek użytkowy Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

1 370 000 zł250 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny budynek komercyjny z 2014 roku, położony w samym centrum Oświęcimia, w otoczeniu sklepów handlowych i budynków usługowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 375 zł46,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł3 005 m² 78,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domowo invest Oferta sprzedaży dużej działki pod zabudowę jednorodzinną Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 3005 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,56 m² 5 906,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Zasole, ul. Orłowskiego | do remontu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 57,56 m , położone na osiedlu Zasole przy ul. Orłowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

697 000 zł68,87 m² 10 120,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

2 800 000 zł13 343 m² 209,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Oświęcimiu o pow. 1,33 ha z prawomocnym pnb na budowę 25 budynków w zabudowie szeregowej dwulokalowych z parkingami i garażami. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

5 000 000 zł2 160 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo- produkcyjna w Oświęcimiu o pow. 2160 m2 zlokalizowana na działce o pow. 52 ar. Działka w użytkowaniu wieczystym do 2089r. Teren z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

638 448 zł67,92 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,86 m² 10 732,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Parkowym w centrum Oświęcimia o powierzchni 27,86 m 2. Znajduję się na II piętrze w 2-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,52 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przytulny dom 91 m | ogród | 3 sypialnie | świetna lokalizacja | Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

182 000 zł1 224 m² 148,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy idealną działkę położoną w Babicach (koło Oświęcimia) przy ulicy Spacerowej. Działka w pierwszej linii zabudowy, o powierzchni 1224 m 2 , położona jest pośród.

Szczegóły ogłoszenia

395 360 zł28,24 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie tbs z możliwością wykupu Oferuję mieszkanie z opcją pierwokupu od Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Dane techniczne: blok z przełomu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

1 200 000 zł4 600 m² 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 46 ar w Oświęcimiu przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic. Teren z przeznaczeniem w planie pod zabudowę usługową, z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

466 900 zł46,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż niebanalna posiadłość o powierzchni ok 290m 2 zlokalizowana w rejonie Starego Miasta nieopodal samego centrum Oświęcimia. Na powierzchnię budynku.

Szczegóły ogłoszenia

784 500 zł1 569 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Oświęcimiu - ul. Fabryczna/unii Europejskiej Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,1560 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł344,41 m² 3 919,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:222 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż - prosperujący biznes w branży turystycznej Pokoje Gościnne "old Town" w centrum Oświęcimia W pełni wyposażone i funkcjonujące pokoje gościnne, położone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,12 m² 5 323,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 103 m z klimatem, 5 min od Rynku! Marzysz o przestronnym apartamencie w przedwojennej kamienicy lub szukasz idealnego miejsca na biuro/gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

500 000 zł154 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Kupujący nie płaci pcc! Funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany wg projektu "dom w Amarylisach".

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

39,89 zł/m²72,70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy w Babicach przy ulicy Krakowskiej o łącznej powierzchni 72,7 m 2 składający się z sali sprzedaży i zaplecza socjalnego. Lokal którego główną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 808 m² 165,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Oświęcimiu - ul. Zaborska Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składająca się z trzech przyległych działek o pow. łącznej wynoszącej 1808 m2. Wg miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,89 m² 2 963,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do odstąpienia atrakcyjne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102 m 2 usytuowane na IV piętrze i poddaszu bloku przy ulicy Sadowej na Starych Stawach w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,50 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Zasole, oświęcim, ul. Cyprysowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł64,43 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty w spokojnej i cichej dzielnicy Oświęcimia - Stare Stawy, przy ul. Ceglanej. Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,80 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Chrobrego w Oświęcimiu. Na powierzchnię 38,8 m składają się: jasna i w pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

678 400 zł67,84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Leszczyńskiej

Oświęcim,małopolskie

1 680 000 zł18 000 m² 93,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oświęcim, okolice muzeum Birkenau. Do sprzedania Hala o wymiarach 120x120 m, położona na działce 18 000 m2 Jest to obiekt zbudowany w roku 1943, jako cześć dawnej fabryki Krupp A.G. Werke,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł327 m² 2 415,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oświęcim stare miasto - teren pod zabudowę Świetna lokalizacja. Oferujemy do sprzedaży jeden z ostatnich niezabudowanych terenów, zlokalizowany przy ulicy Zamkowej w części starego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 510 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Oświęcim Babice 4510m2 - 235tys. Na sprzedaż działka budowlana, z możliwością podziału, położona w spokojnym miejscu. Działka płaska, uzbrojenie w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

7 780 000 zł16 916 m² 459,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Terenu Inwestycyjnego w Oświęcimiu - ul. Leszczyńska Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,6916 ha w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30m2 usytuowany na I pięt rze biurowca. Obok aneks kuchenny z możliwością korzystania (lodówka, ekspres, mikrofalówka). Klatka schodowa po remoncie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

179 000 zł1 353 m² 132,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 13,5 ar w Babicach przy ulicy Tyskiej. Działka o wymiarach 16 m (szerokości) x 83 m znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

74,29 zł/m²35 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal o powierzchni 35m2 znajdujący się w Oświęcimiu, przy ul.na Mały Rynek w Starym Mieście. Lokal posiada dużą witrynę, zabezpieczoną roletą zewnętrzną. Układ lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka inwestycyjna Oświęcim, stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 195 m² 138,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1195 m2 , położoną w Oświęcimiu , przy ulicy Nowe Stawy-zjazd z ulicy Jagiełły. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

573 920 zł67,50 m² 8 502,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetne mieszkanie pod inwestycję blisko Energylandia oraz zabytki Oświęcimia. Rozkład mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym 31,4 m 2 ustawne sypialnie: 9,9m i 12,9m Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł240 m² 4 229,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica z pięcioma niezależnymi mieszkaniami i wysoką piwnicą, usytuowana na starym mieście, w centrum Oświęcimia, z działką pod własny parking. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł101 m² 7 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Oświęcim Osiedle Stary Stawy, ul. 11 Listopada Nowy, ekonomiczny dom w zabudowie bliźniaczej 1C ok. 101,5 m Nowoczesny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67,07 m² 6 843,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Lokalizacja Premium -stare Miasto- rynek Główny. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Oświęcimiu przy ul. Rynek Główny! Lokal mieści się na I piętrze w niskiej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,30 m² 9 913,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania | Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 950 m² 1 694,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala produkcyjno-magazynowa o pow. 2950m2 z zapleczem socjalnym i biurami. Powierzchnia samych hal to 2100 m2. Hala ogrzewana z suwnicą, dojazd dla tir utwardzony. Stan.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij