Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Oświęcim Osiedle Stare Stawy

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł4 172 m² 299,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prywatnie. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną: lokalizacja: oświęcim, ul. Władysława Jagiełły Nr działki: 118/6, 118/13, 118/15, 626 Powierzchnia: 4172 m2 (ok. 42a) Dojazd: bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł101 m² 7 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Oświęcim Osiedle Stary Stawy, ul. 11 Listopada Nowy, ekonomiczny dom w zabudowie bliźniaczej 1C ok. 101,5 m Nowoczesny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka inwestycyjna Oświęcim, stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,74 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie w Oświęcimiu na os.Nad Stawem, przy ul. Krzemieńczyk. Lokal o powierzchni 61,74 m2, położony na I piętrze w budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł100,89 m² 2 963,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do odstąpienia atrakcyjne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102 m 2 usytuowane na IV piętrze i poddaszu bloku przy ulicy Sadowej na Starych Stawach w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 159 m² 142,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1159 m2 , położoną w Oświęcimiu , przy ulicy Nowe Stawy-zjazd z ulicy Jagiełły. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł64,43 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty w spokojnej i cichej dzielnicy Oświęcimia - Stare Stawy, przy ul. Ceglanej. Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 195 m² 138,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1195 m2 , położoną w Oświęcimiu , przy ulicy Nowe Stawy-zjazd z ulicy Jagiełły. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 000 zł101 m² 7 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł230 m² 1 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz domu, który wykończysz według własnego gustu, nie tracąc czasu na dojazdy? Ta nieruchomość przy ul. Jagiełły to strzał w dziesiątkę. Na sprzedaż dom położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

377 728 zł36,32 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nieruchomość 36,32 m2, na parterze w nowej inwestycji Apartamenty Młynówka przy ul. Wisławy Szymborskiej w cenionej części Oświęcimia - Batory. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc 2%! Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę apartamentu i komfort własnego domu? To dwupoziomowe mieszkanie w Oświęcimiu zostało stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 597 m²

Wyjątkowa oferta premium - komfortowy dom W oświęcimiu, osiedle stare stawy Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, jakość i prywatność, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

464 440 zł2 732 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow.2732m2 położoną w Oświęcimiu przy ul.Ceglanej. Działka w kształcie prostokąta. Teren na którym położona jest nieruchomość objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł620 m² 317,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuję do sprzedaży działkę o pow.620m2 położoną w Oświęcimiu w rejonie ul.Zaborskiej. Nieruchomość położona przy utwardzonej drodze wewnętrznej, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł198,87 m² 5 023,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, położony w malowniczej, zielonej okolicy Oświęcimia przy ulicy Jagiełły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł265 m² 260,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę położoną w obrębie ogródków działkowych "rod Stare Stawy" w Oświęcimiu. Lokalizacja: ogródki działkowe, dojazd od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 500 zł79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z ogródkiem - ul. Batorego, oświęcim Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrodowa

Stare Stawy,Oświęcim

1 200 zł50 m² 23,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opis nieruchomości Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego 50,5m.kw., ładne, widokowe, mieszkanie 2- pokojowe z balkonem na Os. Stare Stawy, ul. Zagrodowa 11 w Oświęcimiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagrodowa

Stare Stawy,Oświęcim

979 000 zł194 m² 5 046,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom idealny dla dwóch rodzin parter i piętro z osobnymi łazienkami i przestronnymi pokojami. Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych stref mieszkalnych. (Pełen potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kamieniec

Stare Stawy,Oświęcim

249 000 zł921 m² 270,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Oświęcimiu przy ul. Kamieniec - spokojna, zielona część miasta. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagrodowa

Stare Stawy,Oświęcim

1 050 000 zł194 m² 5 412,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Czy marzysz o przestronnym, oryginalnym domu, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie albo o nieruchomości położonej w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum? Jeśli tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oświęcim

Stare Stawy,Oświęcim

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom 2015 r w zabudowie szeregowej z widokiem na Beskidy, klimatyzacja, kominek z płaszczem wodnym, gaz Lokalizacja: stare Stawy, osiedle domków Powierzchnia użytkowa 120m2 + garaż 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stare Stawy,Oświęcim

250 000 zł1 594 m² 156,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka Budowlana o powierzchni 1594m2 , składa się z dwóch działek, gdzie jedna stanowi drogę wjazdową na pozostałą część. Zlokalizowana w Oświecimiu. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Oświęcim

Stare Stawy,Oświęcim

59 000 zł35 m² 1 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal gastronomiczny na starych stawach. Może również służyć jako handlowy lub magazyn. Powierzchnia to około 35m2. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Stare Stawy,Oświęcim

385 000 zł62 m² 6 240,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie objęte rezerwacją czasową do dnia 30 września. Bezpośrednio od dewelopera / bez pcc Do sprzedania piękny, słoneczny 3-pokojowy apartament znajdujący się w oddanej do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieńczyk

Stare Stawy,Oświęcim

600 000 zł62 m² 9 661,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania nowe o wysokim standardzie 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z balkonem wykonanym z płytki ceramicznej, w nowym budownictwie z 2023 roku. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stare Stawy

Stare Stawy,Oświęcim

650 000 zł54 m² 12 081,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania nowe o wysokim standardzie 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z 230 m2 ogrodem i wykończonym tarasem, w nowym budownictwie z 2023 roku. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Młynówką

Stare Stawy,Oświęcim

259 269 zł50 m² 5 185,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oświęcim Osiedle Stare Stawy powierzchnia 50,49m2 dwa pokoje oddzielna kuchnia i łazienka z wc parter czynsz ok 530zł 2 osoby przestrzenne pokoje duży pokuj od wschodu mały pokuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stare Stawy,Oświęcim

599 000 zł150 m² 3 986,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Józefa Chełmońskiego w Oświęcimiu. Powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chełmońskiego

Stare Stawy,Oświęcim

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Józefa Chełmońskiego w Oświęcimiu na osiedlu Stare Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Stawy

Stare Stawy,Oświęcim

790 000 zł147 m² 5 378,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:816 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Oświęcimiu, blisko centrum miasta, na osiedlu Stare Stawy. Rok budowy: 2009. Rozkład pomieszczeń na załączonych obrazkach. Budynek parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stare Stawy,Oświęcim

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zaborska

Stare Stawy,Oświęcim

270 000 zł360 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek produkcyjny oświęcim- ul. Zaborska cena 270.000 ZŁ Na sprzedaż budynek produkcyjny (dawna ubojnia świń) o powierzchni ok. 360 m2, położony na działce ok. 1000m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zaborska

Stare Stawy,Oświęcim

630 000 zł3 470 m² 181,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny oświęcim- ul. Zaborska cena 630.000 ZŁ Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni ok. 3470 m2 położony w Oświęcimiu przy ul. Zaborskiej, w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Stawy

Stare Stawy,Oświęcim

339 000 zł65 m² 5 239,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję własnościowe, bezczynszowe i umeblowane mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 64,7 m , zlokalizowane na trzecim i czwartym poziomie Budynku Wielorodzinnego oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagrodowa

Stare Stawy,Oświęcim

247 900 zł50 m² 4 908,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta nieaktualna - już wkrótce zapraszamy do oglądnięcia kolejnego "twojego Idealnego M"! To będzie twoje idealne M ! Sprzedam wyposażone i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na os. Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrodowa

Stare Stawy,Oświęcim

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Stare Stawy przy ul. Zagrodowej. Mieszkanie jest wyremontowane, kompletnie umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty agd (w tym odkurzacz), do zamieszkania.