dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Oświęcim - Sprzedaż i najem

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Oświęcim,małopolskie

444 466 zł49,94 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

639 200 zł68 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz dwa auta? Mamy rozwiązanie! Drugie miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie mieszkania - bez dopłat. Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 375 zł46,25 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,74 m² 10 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie w Oświęcimiu na os.Nad Stawem, przy ul. Krzemieńczyk. Lokal o powierzchni 61,74 m2, położony na I piętrze w budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

377 728 zł36,32 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nieruchomość 36,32 m2, na parterze w nowej inwestycji Apartamenty Młynówka przy ul. Wisławy Szymborskiej w cenionej części Oświęcimia - Batory. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałandy

Oświęcim,małopolskie

349 000 zł34,55 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu komfortowe , dwupokojowe mieszkanie własnościowe z oknem balonowym o powierzchni 34,55 m2 usytuowane w Oświęcimiu przy ulicy Bałandy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

573 920 zł67,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65,27 m² 30,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł46,13 m² 7 218,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ieruchomość Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku w Oświęcimiu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł64,43 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty w spokojnej i cichej dzielnicy Oświęcimia - Stare Stawy, przy ul. Ceglanej. Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Oświęcim,małopolskie

426 755 zł47,95 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł55,90 m² 9 266,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania komfortowe i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 55,90 m 2 usytuowane w Oświęcimiu przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

994 320 zł82,86 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Praktyczna lokalizacja : blisko centrum Oświęmia, tylko 7 minut pieszo do Rynku Głównego w Oświęcimiu. Nowoczesny design : wykończenie w stylu nowoczesnym (minimalistycznym) Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Cyprysowa

Oświęcim,małopolskie

368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,45 m² 7 254,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie do własnej aranżacji | świetna lokalizacja | Oświęcim, ul. Czarnieckiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,45m , położone na 3. piętrze w solidnym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,27 m² 5 890,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Dzień pokazowy 09.05. Zadzwoń i umów się aby zobaczyć mieszkanie! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Oświęcimiu na os. Chemików, przy ul. Mieszka I. To doskonale skomunikowane osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,50 m² 10 215,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Zasole, oświęcim, ul. Cyprysowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Oświęcim,małopolskie

368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 722 zł46,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

1 900 zł28,17 m² 67,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka do wynajęcia - klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, garaż podziemny Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 28,17 m , położona na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 174 zł67,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupując to mieszkanie, zyskujesz miejsce postojowe zewnętrzne za 15 000 zł Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum.

Szczegóły ogłoszenia

432 055 zł50,83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Oświęcim,małopolskie

362 942 zł40,78 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 100 zł74,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc 2%! Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę apartamentu i komfort własnego domu? To dwupoziomowe mieszkanie w Oświęcimiu zostało stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 500 zł79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 920 zł67,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

675 000 zł55,84 m² 12 088,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużym ogródkiem - Oświęcim Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,84 m , zlokalizowane dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, z ogródkiem i miejscem postojowym w ogrodzonej części przed mieszkaniem, stanowiące udział w kamienicy. Usytuowanie - w Babicach w rej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,86 m² 10 732,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Parkowym w centrum Oświęcimia o powierzchni 27,86 m 2. Znajduję się na II piętrze w 2-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany jest przy hotelu Hilton, samym sercu Starego Miasta Oświęcimia, usytuowany w sąsiedztwie nowo otwartego parku dla dzieci, młodzieży, gdzie znajdują się ścieżki piesze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Błonie,Oświęcim

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z osobną sypialnią, balkonem i klimatyzacją - Osiedle Apartamenty Parkowe Mieszkanie znajduje się przy ul. Sikorskiego 19 w Oświęcimiu, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Chemików,Oświęcim

353 000 zł43 m² 8 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m , wykończone w wysokim standardzie. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Stare Miasto,Oświęcim

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie z dużym tarasem Apartamentowiec Sonata, centrum Oświęcimia Do wynajęcia bardzo ładne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Sonata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sakranusa

Błonie,Oświęcim

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę piękne mieszkanie bezczynszowe na ul. Sakranusa o powierzchni 80m2 + taras 30m2. Wysoki standard! gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduję się na 2 parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oświęcim,małopolskie

400 000 zł105 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie do remontu w kamienicy przy rynku w Oświęcimiu - ponad 105 m2 z miejscami parkingowymi. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w kamienicy w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Oświęcim,małopolskie

392 920 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Bema w Oświęcimiu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Zasole,Oświęcim

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Oświęcim, ul. Sikorskiego 12 Do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Oświęcim,małopolskie

320 000 zł33 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkania w doskonałej lokalizacji przy ulicy Budowlanych w Oświęcimiu, mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyprysowa

Zasole,Oświęcim

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 57m Oświęcim, nowe Zasole, ul. Cyprysowa 5 Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania lokum w świetnej lokalizacji właśnie je znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chemików,Oświęcim

350 000 zł52 m² 6 792,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Oświęcimiu na osiedlu Chemików, przy ul. Kusocińskiego, o powierzchni użytkowej 51,53 m2, znajdujące się na 2 piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Chemików,Oświęcim

339 000 zł40 m² 8 372,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 40m2 , po kapitalnym remoncie w Oświęcimiu na Osiedlu Chemików ,ulica Wyspiańskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze ,dwupiętrowego bloku. Nieruchomość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij